Жоао Карлос Барбоза: «Гра була чесною в плані тактики і техніки»

Головний тренер «Продексіму» Жоао Карлос Барбоза прокоментував підсумок матчу команди в Івано-Франківську, в якому херсонці зіграли внічию 2:2.

— Насамперед, хочу сказати, що обидві команди дуже добре себе показали під час матчу. Гра була чесною в плані тактики і техніки… І сьогодні «Продексім» та «Ураган» продемонстрували все, що хотіли, впродовж 40 хвилин, які провели на полі. Не хочеться акцентувати увагу на тому, що не вдалося в цій грі. Треба відзначити, що захист обох команд був відмінним, всі добре справлялися зі своїми завданнями. Я б сказав, що поєдинок був досить таки врівноваженим і рівним.

— В літнє міжсезоння «Продексім» підписав відразу трьох екс-«ураганівців». Як хлопці почувають себе у Херсоні?
— Всі три гравці з «Урагану» дуже важливі для нас, хороші і здібні виконавці, і дуже добре себе почувають у нашій команді. Ігор Корсун сьогодні не грав, бережемо його для наступного матчу, це Ліга чемпіоноів. Він повернувся з розташування збірної, втомлений, але це дуже хороший футболіст. Те саме можу сказати про Петра Шотурму, він добре показує себе на полі, добре захищає, організовує гру. Михайло Зварич – людина, яка відмінно працює з м’ячем, тому я навіть не вагаючись вирішив запросити всіх трьох до Херсона.

— На «Продексім» очікує Ліга чемпіонів, в якому настрої берете курс до Сербії?
— Рівень налаштованості, бойового духу завжди повинен бути на висоті. Сьогодні ми проведи досить таки складний матч, показали свою конкурентоздатність. Так само готуємося на Лігу чемпіонів, і рівень нашої концентрації повинен зберігатися на високому рівні. Ми повинні готуватися, працювати, і все в нас вийде. Ми розуміємо, що представляємо не тільки наш клуб і Херсон, а й всю Україну.

За матеріалами офіційного сайту «Урагану»

, , ,

Сьогодні президент МФК «Продексім» Ігор Вікторович святкує свій День Народження

Друзі, зі Світлим святом Великодня!

Меню