Вітчизняний тренерський цех поповнився дипломованими спеціалістами

У Будинку футболу завершився семінар з підвищення кваліфікації тренерів

Дата 20 жовтня 2015 року стала дійсно історичною. Саме цього дня вперше в історії нашої країни вітчизняні тренери команд Вищих жіночих та чоловічих ліг отримали ліцензію «С» з футзалу! Відповідно і «випуск» 2015 року — перший в історії!

Ця ліцензія дасть змогу тренувати команди Екстра-ліги у чоловіків та Вищої ліги у жінок (відповідно, і команди нижчих за рангом ліг також) з наступного сезону. А можливим це стало завдяки кропіткій праці Асоціації футзалу України, яка вперше серйозно взялась за підвищення кваліфікації тренерського цеху.

Протягом трьох днів наставники проходили семінар, на якому розглядались теми психологічної та фізичної підготовки футболістів, тактичні схеми та новітні методи тренування, особливості харчування та гігієни у футзалі тощо. Також тренери повним складом відвідали товариський матч між збірними України та Словенії, після чого провели детальний аналіз поєдинку. Лекції тренерам читали кращі викладачі Національного університету фізичного виховання та спорту України. Не обійшлось і без обміну досвідом — деякі теми взялись викладати самі тренери.

Програма навчання «С»-диплому з футзалу затверджена на найвищому державному рівні, тому отримана тренерами ліцензія розширить можливості для роботи вже цілком офіційно. Подальші кроки АФУ — запровадження диплому «В» у футзалі, а також проведення ще кількох семінарів з диплому «С».

Прес-служба АФУ

Сьогодні президент МФК «Продексім» Ігор Вікторович святкує свій День Народження

Друзі, зі Світлим святом Великодня!

Меню