Велика турнірна таблиця чемпіонатів України (1993 — 2017): «Продексім» піднявся на 15 позицій

По завершенні 24-го за ліком Чемпіонату України серед команд Екстра-ліги (раніше — Вищої ліги) були внесені відповідні зміни до зведеної турнірної таблиці. У верхній частині рейтингу відбулися кільках змін. Віце-чемпіон країни 2016/17 рр. — львівська «Енергія» — нарешті потіснила з другої позиції столичний «Інтеркас», а вже наступного сезону «зелено-білі» цілком можуть обійти і найтитулованіший український футзалний клуб — донецький «Шахтар».

Бронзовий призер і володар національного Кубка — харківський «Локомотив» — у порівнянні з попереднім сезоном піднявся на одну сходинку (7), обійшовши запорізький «Запоріжкокс». У десятці кращих також перебувають івано-франківський «Ураган» (6) та об’єднана команда «ЛТК-ІнБев-НПУ» (10), які, щоправда, залишились на «своїх» місцях у зведеному рейтингу.

Одну позицію додав «Кардинал-Рівне», який піднявся на 18-е місце. «Плюс 6» у порівнянні з минулим сезоном показав хмельницький «Сокіл» — наразі цей клуб піднявся 25-у сходинку, а «Титан-Зоря» з Покровського «стрибнула» одразу на дев’ять позицій догори — 37-е місце великої турнірної таблиці.

А найбільшого прогресу не лише за минулий сезон, а й за останні 5 років продемонстрував новоспечений чемпіон України — херсонський «Продексім», який зумів додати у рейтингу рекордні 15 (!) позицій і всього за два сезони в еліті піднявся вже на 32-е місце!

Дебютанти Екстра-ліги — київський «ХІТ», який став переможцем регулярного чемпіонату, але в підсумку залишився без нагород.

— очки, набрані командами, перераховані за новою системою — 3 бали за перемогу.

Правонаступність
«Надія-Запоріжкокс» = «Запоріжкокс»
«Случ» = МФК «Рівне»
«Універ-Харків» = «Універ-Локо» = «Універ-ЕХО» = ФК «Харків» = «ЕХО-Еталон» = «ЕХО»
«Колос» = «Сумигаз»
«Укрсплав» = МФК «Шахтар»
«Донбас» = «Донбас ЮМС» = «Янус-Донбас» = «Шахтар ВАВК» = «Шахтар»
«Слід» = «Кий-Слід» = «Кий» = «Кий-Політехнік» = «Київ-Уніспорт»
«Корпія» = «Корпія-Політех»
«Універ-Автомар» = «СумДУ»
«Кардинал» = «Кардинал-Рівне»
«ЛТК» = «ЛТК/ІнБев/НПУ»
«Спортлідер+» = «Сокіл»

Примітки:

— про правонаступництва інших команд інформація відсутня;
— виділено нині існуючі команди Екстра-ліги (Вищої ліги).

* — чемпіони України різних років і кількість титулів.знаходиться на 45-й сходинці, а «Юні-Ламан» з Чорноморська перебуває на самому низу великої турнірної таблиці чемпіонатів України.

За матеріалами офіційного сайту НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
Фото: Євген Кравс

Сьогодні в Україні відзначається День батька

Сьогодні свій День Народження святкує капітан МФК «Продексім» Ігор Корсун

Меню