Валерій Легчанов: «За 20 секунд все в футзалі перевертається»

Головний тренер львівської «Енергії» Валерій Легчанов прокоментував гру чемпіонату України, в якій його команда в Херсоні поступилася «Продексіму» (1:2):

— Моментів було створено більше, ніж на 3 голи, що сьогодні вийшли. По грі – логіку шукати в футзалі не треба. Коли нам було тяжко, ми вистояли. Десь воротар виручив, десь суперник не реалізував. В другому таймі вийшли, відчули, могли забити і вдруге, і втретє, але отримали навпаки у свої ворота. Є що розібрати, хороша гра. Не реалізували – треба аналізувати – при грі «5 на 4», де треба знаходити ті шанси. В цілому, самовіддачею хлопців задоволений. Психологією ще на 100 відсотків, тому ще треба мати той внутрішній стержень, бо за 20 секунд все в футзалі перевертається – 0:1 і 2:1 одразу. А тайм-аутів – він лише один.

Суперника з перемогою, глядачам, думаю, гра сподобалась. В наступних іграх надіюсь голів буде більше.

— До речі, про тайм-аути. Ви в другому таймі його взяли доволі рано, на 26-й хвилині – чому так зарано?
— Ми в перерві переговорили по тактичній побудові, по сприйняттю суперника. Мені знову не сподобалось, як ми реагували, не було тієї синхронності, і тому був взятий тайм-аут. Але потім, коли команда просіла, нам його не вистачило, щоб ретельно проаналізувати гру «5 на 4».

— З Андрієм Пітулею дійсно там таке щось серйозне сталося, що потрібно було його міняти?
— Так. Андрій вже другий матч поспіль доводить, що він входить в число топ-воротарів. Сьогоднішній матч не виключення. Передня поверхня, місце кріплення передньої – це для воротаря суттєва травма, і він сам попросив заміну, бо ми вже тягнули до останнього. Такий збіг. Будемо лікуватися, сподіваюсь, що Назар Войтович в наступному матчі також доведе свій високий рівень

— Чи можна вважати саме цей епізод з заміною ключовим?
— Навряд чи. Ключовим епізодом при рахунок 1:0 було, коли ми дійсно відчули… Були виходи сам на сам, два в один, три в два. Ми перший м’яч отримали після власної втрати, недопрацювали на підборі, багато таких епізодів було у минулій грі з «Ураганом». Тому що мі після удару не зачищали свою штрафну, всі на когось надіялися, і там десь суперник нас вибачив. А сьогодні знову удар по воротам, м’яч залишається у грі, і тієї динаміки не вистачає, ноги не робочі, не зачищаємо, суперник дограв і забив робочий м’яч.

— За 2 тижні чекаємо в Херсоні.
— Так, дійсно. Вже будемо їхати сюди з новими емоціями, і будемо дарувати глядачам щастя.

Прес-служба МФК «Продексім»

, , ,

Сьогодні святкує свій День Народження людина, без якої не було б нашої команди, — Дмитро Бербенцев

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце»

Меню