Валерій Легчанов: «Поки будуть в нас шанси, будемо чіплятися»

Головний тренер львівської «Енергії» Валерій Легчанов прокоментував підсумок матчу 24-го туру, в якому його команда перемогла херсонський «Продексім» (3:2)

— Враження позитивні, команда рухається, команда працює, не зважаючи на наші труднощі. Граємо сезон до кінця, поки будуть в нас шанси, будемо чіплятися. Зараз відпочинимо, бо пропускаємо наступний тур, і готуємося до наступного суперника.

В цілому гра достатньо динамічна. В першому таймі могло як в одну, так і в іншу сторону по реалізації. В другому таймі вважаю, що ми були ближчими до перемоги. Ще є питання психології. 3:1 – треба закривати матч, але дали шанс, є, що розібрати «5 на 4». Але в цілому, самовіддачею та працею гравців я задоволений.

— Сьогодні доволі часу отримали Тимців, Квасній, Ременець. Ваші враження від їхньої гри.
— Не хочу перехвалити чи навпаки, вони працюють. Просто так в основу не попадеш, в тренуваннях доводять, що вони стукають в ті двері Екстра-ліги, тому всьому свій час, вони рухаються в правильному напрямку. Їхніми діями по сьогоднішньому матчу задоволений, але ще є нюанси по тактиці. Головне – швидкість думки, будуть швидко думати, тим скоріше будуть мати час на паркеті.

— Як плануєте заповнити паузу в чемпіонаті?
— Продовжаться наші підготовці цикли. План до наступного матчу буде сформований з часом. В нас лишилося 3 гри, будемо намагатися здобувати максимум. А там вже як буде.

Текст – прес-служба МФК «Продексім»

, , ,

Сьогодні святкує свій День Народження людина, без якої не було б нашої команди, — Дмитро Бербенцев

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце»

Меню