Валерій ЛЕГЧАНОВ: «Не вистачило і по всій серії, і по сьогоднішньому матчу забитих голів»

Головний тренер «Енергії» поділився своїми думками стосовно завершення фінальної серії плей-офф, в якій львів’яни поступилися «Продексіму» в усіх трьох матчах.

— Чого не вистачило команді?
— Не вистачило і по всій серії, і по сьогоднішньому матчу забитих голів. В футзалі це дуже мало, коли в нас в середньому забитий один м’яч за матч – цього замало з таким суперником. Ця серія нам не вдалася. Якби ми по грі працювали чітко, відлагоджено всю серію, в Херсоні і перший матч, і половину другого, можливо, було б по-іншому. Сьогодні ми маємо те, що маємо.

Все рівно, вважаю сезон успішним для хлопців. Ми здобули знову досвід, хоча і болючий, наш характер загартувався, і рухаємося далі.

— Зважаючи, що є Кубок, є срібні нагороди, якщо загалом оцінювати, результат сезону позитивний?
— Сезон успішний. І срібло, і третій поспіль фінал – в цьому плані «Енергії» можуть позаздрити деякі клуби. І перемога в Кубку України ще раз засвідчує, що команда рухається в правильному напрямку. Нам ще не вистачає комусь досвіду, комусь треба з м’ячем лагідніше спати, хтось з хвилюванням не справляється – в цьому у нас є дисбаланс. Треба рухатися далі, готуватися до наступного сезону. Вважаю, що по грі ми не поступалися супернику, але сьогодні затверджуємо такий результат.

Я всім хлопцям подякував за сезон, щоб не вішали голови – до мрії ми дійдемо.

— Поквитатися з «Продексімом» можна буде в грі за Суперкубок?
— Можливо й так. Хоча в «Енергії» ще ніколи не було Суперкубку, це якийсь нефартовий для нас трофей, до нього не підходять з таким напрямком. Це матч, щоб вкотитися в сезон. Свого часу відомі тренери ігнорували цей Суперкубок. Його треба розкрутити, бо це – виставочний матч. Так, це – трофей, і ми будемо до нього готуватися. Він розігрується з одного матчу, але зараз ми про це не думаємо.

Хотів би подякувати всім вболівальникам, дійсно, атмосфера – супер. Як з боку херсонських вболівальників, так і львівських. Всім дякую. Ще раз підкреслю, що футзал рухається в правильному напрямку, було б більше меценатів, і підйом буде.

,

Сьогодні президент МФК «Продексім» Ігор Вікторович святкує свій День Народження

Друзі, зі Світлим святом Великодня!

Меню