18 січня у Будинку футболу відбулось жеребкування Кубку України у віковій категорії (U-17), розіграш якого проходитиме з 22 по 24 січня у Херсоні.

За почесний трофей боротимуться 8 команд, причому 3 з них – херсонські, і 3 представляють структуру чинного чемпіона України – «Продексіма». Зокрема, участь візьмуть дві херсонські команди – «Освіта-Продексім-2002» та «Освіта-Продексім-2003», а також енергодарський «Темп-ЗАЕС-Продексім».

Загалом же за Кубок боротимуться наступні колективи: «Іллічівець/ДЮСШ» (Чорноморськ/Роздільне, Одеська обл.), «Освіта-Продексім-2002», «Освіта-Продексім-2003», МФК «Атлетик» (всі – Херсон), КІВС «Енергія» (Львів), «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар, Запорізька обл.), ДЮСШ (смт Окни, Одеська обл.), ДЮСШ Сумської районної ради (Сумська обл.).

Пропонуємо Вашій увазі склади груп.

Група «А»
«Іллічівець/ДЮСШ» (Чорноморськ/Роздільне)
КІВС «Енергія» (Львів)
«Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар)
«Освіта-Продексім-2003» (Херсон)

Група «Б»
«Освіта-Продексім-2002» (Херсон)
ДЮСШ СРР (Сумська обл.)
МФК «Атлетик» (Херсон)
ДЮСШ (Окни)

Після жеребкування став відомий і календар змагань. Зазначимо, що матчі Кубку України (U-17) відбуватимуться у двох залах – ХВУФК та ДЮКФП. Тому, в розкладі ці майданчики також враховутимуться.

22 січня
Група «А»
12.00. ДЮКФП. «Іллічівець» (Чорноморськ) – «Освіта-Продексім-2003» (Херсон)
13.30. КІВС «Енергія» (Львів) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар)
16.20. ХВУФК. Урочисте відкриття змагань
16.30. ХВУФК. «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар) – «Іллічівець» (Чорноморськ)
18.00. «Освіта-Продексім-2003» – КІВС «Енергія» (Львів)

Група «Б»
09.00. ДЮКФП. «Освіта-Продексім-2002» (Херсон) – ДЮСШ (Окни)
10.30. ДЮКФП. ДЮСШ СРР (Сумська обл.) – «Атлетик» (Херсон)
13.30. ХВУФК. «Атлетик» (Херсон) – «Освіта-Продексім-2002» (Херсон)
15.00. ХВУФК. ДЮСШ (Окни) – ДЮСШ СРР (Сумська обл.)

23 січня
Група «А»
09.00. ДЮКФП. «Іллічівець» (Чорноморськ) – КІВС «Енергія» (Львів)
10.30. ДЮКФП. «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар) – «Освіта-Продексім-2003» (Херсон)

Група «Б»
08.30. ХВУФК. «Освіта-Продексім-2002» (Херсон) – ДЮСШ СРР (Сумська обл.)
10.00. ХВУФК. «Атлетик» (Херсон) – ДЮСШ (Окни)

Плей-оф за 5-8 місця
14.00. ДЮКФП. А3 – В4
15.30. ДЮКФП. А4 – В3

Плей-оф за 1-4 місця
13.00. А1 – В2
14.30. А2 – В1

24 січня
09.00. ДЮФКП. Матч за 7-8 місця
10.30. ДЮФКП. Матч за 5-6 місця
12.00. ХВУФК. Матч за 3-4 місця
13.30. Фінал
15.00. Нагородження переможців змагань.

5х5

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.

Меню