Ураган — Продексім. Коментарі головних тренерів

Ігор МОСКВИЧОВ, головний тренер команди «Продексім»:

— Якщо глядачі залишилися задоволеними, то якість гри була високою. А це є показником, що команди готові боротися за чемпіонство, як на мене і «Продексім», і «Ураган» показали високий рівень майстерності.

Нам було не легко, відчули, що ми поступаємось у швидкості. Іванофранківці у першому таймі виглядали цікавіше в ігровому плані, контролі м’яча. Ми не очікували такої швидкості пересування. В принципі, до гри ми готувалися, і ті контраргументи, які ми могли використати, сьогодні в нас реалізувалися. Я не знаю, чи це збіг обставин, але вже другу гру ми виграємо в «Урагану» за рахунок стандартних положень.

Щодо самого поєдинку, то не очікував такої хорошої гри від «Урагану», було важко. Але зіграло роль те, що рівень деяких гравців нашої команди виявився вищим, і ті моменти, які мали, змогли реалізувати. Радий, що вдалося здобути три очки, у нас до цього було дві поразки, і з точки зору психології команда трішки «підсіла». Але бачу, що в ігровому плані ми додаємо, і до матчів плей-офф підходимо в більш збалансованому стані.

— Буквально за тиждень в рамках 1/8 фіналу Кубку України прийматимете команду «ХІТ». Як налаштовані?
Якщо чесно, то про кубковий матч ми ще навіть не думали, бо основний акцент робили на гру з «Ураганом». Ми з третьої позиції опустилися на шосту, тому хотіли покращити турнірне становище.

Щодо самого розіграшу Кубку України, то, як на мене, не зовсім правильне жеребкування. Бачимо дві сильні пари із команд Екстра-ліги, а такі видовищні матчі хотілося б бачити на дальшій стадії. Проте, все, що не робиться – робиться на краще, і матчі з суперником високого класу дозволяють краще готуватися до плей-офф.

Маємо тиждень, щоб підготуватися до гри з «ХІТом». Перший матч у Києві ми програли не по грі, тому маємо всі шанси для позитивного результату. Сподіваюся на перемогу, і бажаю «Урагану» прохід в наступну стадію.

Іван СКІЦКО, головний тренер команди «Ураган»:
— Перш за все, хочу привітати «Продексім» з перемогою, суперник показав свій рівень, майстерність. Однозначно, що такі матчі коментувати важко, це перша поразка в цьому сезоні на домашній арені. Звичайно, причини такого результату є, але не буду зараз їх озвучувати. Я, як головний тренер, повністю беру провину на себе. А своїм хлопцям хочу подякувати за цю гру…

В другому таймі нам треба було ризикувати, пішли п’ятим польовим, в принципі ризик себе виправдав, бо забили два швидкі м’ячі. Мали ще п’ять хвилин, щоб виправити ситуацію. Ще раз повторюсь, що футбол непередбачуваний. Буває, що команда має три моменти, і забиває три голи, а ми створили багато нагод, але не реалізували.

Ми мали шанс врятувати цей матч, після другого забитого мали ще 3-4 стовідсоткові моменти… Однак не вистачає майстерності, холоднокровності. Це наша біда… До того ж, добре зіграв воротар суперника – Дмитро Холоша, він надійно замінив Кирила Ципуна. Вважаю, що Дмитро в деякій мірі і виграв цю гру для своєї команди – зробив кілька «сейвів», які заслуговують похвали.

Ця поразка нас повинна більше мотивувати, щоб готуватися на кубковий матч-відповідь з «Енергією». Важливо, щоб хлопці психологічно відновилися, бо вдома програвати важко. Але я вірю в своїх футболістів, головне дуже відповідально підійти до наступного поєдинку.

За матеріалами НФК «Ураган»

Сьогодні святкує свій День Народження людина, без якої не було б нашої команди, — Дмитро Бербенцев

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце»

Меню