Ципун Кирило разом із збірною вирушив у Словаччину

Збірна України з футзалу в понеділок вранці вирушила до Словаччини, де 22 березня відбудеться перший стиковий матч за право поїхати у Колумбію на Чемпіонат Світу — 2016! З аеропорту «Бориспіль» наша команда вилетіла до столиці Австрії Віденю, а вже після цього автобусом дістанеться Нітри. Відстань від Віденя до Нітри 160 кілометрів, тож за дві години подорожі наші хлопці вже будуть на місці.

У складі нашої делегації 20 чоловік — головний тренер Олександр Косенко, тренер збірної Валерій Легчанов, тренер воротарів Владислав Корнєєв, лікарі Денис Щербина та Сергій Трубачов, адміністратор збірної Костянтин Власенко та гравці збірної України: голкіпери Євген Іваняк /«Локомотив» (Харків)/, Дмитро Литвиненко /«Локомотив» (Харків)/, Кирило Ципун /«Продексім» (Херсон)/; універсали: Дмитро Бондар /«Локомотив» (Харків)/, Сергій Журба /«Локомотив» (Харків)/, Дмитро Сорокін /«Локомотив» (Харків)/, Денис Овсянніков /«Локомотив» (Харків)/, Петро Шотурма /«Локомотив» (Харків)/, Сергій Коваль /«Енергія» (Львів)/, Михайло Грицина /«Енергія» (Львів)/, Ігор Борсук /«Хіт» (Київ)/, Віталій Кисельов/«Локомотив» (Харків)/, Олександр Сорокін  /«Локомотив» (Харків)/, Богдан Новак /«Кардинал» (Рівне)/

Сьогодні ввечері збірна України проведе тренування на паркеті місцевої арени, а завтра о 20:00 за київським часом стартує перша стикова битва між Україною та Словаччиною. Пряма трансляція цього матчу (як і матчу-відповіді в Одесі 12 квітня) — на телеканалі «Спорт1»! Тримаємо кулаки та вболіваємо за наших хлопців!

За матеріалами прес-служби АФУ

Сьогодні святкує свій День Народження людина, без якої не було б нашої команди, — Дмитро Бербенцев

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце»

Меню