Тренер МФК «Продексім» разом із волонтерами допомагає новонародженим херсонцям

Хочемо продовжити тему підтримки життєдіяльності нашого міста під час окупації. Як ми вже повідомляли раніше міський голова Ігор Колихаєв разом із своєю командою намагається нормалізувати життя херсонців. Але неможна не сказати про активну волонтерську діяльність наших небайдужих містян.

Щодня на сторінках Instagram і Facebook  ми бачимо тисячі постів про взаємодопомогу херсонців. Одним із яскравих прикладів такої небайдужості до чужої біди став тренер МФК «Продексім» Дмитро Бербенцев. Вже декілька днів поспіль він із дружиною об‘їжджає всі аптеки Херсона з однією метою — знайти необхідні медпрепарати для відділення реанімації інтенсивної терапії новонароджених Херсонської обласної клінічної лікарні. Задача дістати навіть найелементарніші ліки на сьогоднішній день — задача не із легких, але це не зупинило наших волонтерів. Сам Дмитро Бербенцев свій вчинок коментує так: «У цей тяжкий для нашої Батьківщини час ми повинні допомагати один одному. Я нічого особливого не роблю! Наші друзі та знайомі з різних міст та країн допомагають фінансово, а ми в свою чергу за даним нам списком, в аптеках шукаємо потрібні медикаменти. Обов’язок кожного бути корисним для держави, міста. Так вийшло, що у нашій країні війна, яка об’єднала та згуртувала всіх. У нас сильна та вольова нація! Я пишаюсь, що я українець! Разом ми переможемо! Слава Україні!»

Окрім херсонських мешканців до збору коштів на медпрепарати для новонароджених діточок долучилась Лілія Тоган, волонтер із Одеси, та давній хороший друг тренера «мельників», херсонець, Олексій Середюк зі своїми близькими, який вже тривалий час живе у США, але не забуває про своє коріння, про місто, де він виріс. Ми дуже вдячні за таку вкрай необхідну допомогу новонародженим херсонцям. Саме такі вчинки є проявом справжнього патріотизму. Роби, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є!

,

Сьогодні президент МФК «Продексім» Ігор Вікторович святкує свій День Народження

Друзі, зі Світлим святом Великодня!

Меню