«Сокол» – «Продэксим» – 2:1. Послематчевые комментарии тренеров

Пропонуємо Вашій увазі коментарі головних тренерів «Сокола» та «Продексіма» — Романа Ковальчика та Ігоря Москвичова – після матчу першого туру чемпіонату України серед команд Екстра-ліги, в якому «Сокіл» вдома переміг «Продексім».

Роман Ковальчик, головний тренер СК «Сокіл» (Хмельницький): «Ми показали цікавий футзал, хоча він був тактичний, більше такий силовий. Це наслідок того, що тільки початок сезону. Ми говорили з хлопцями, і вони цього дотримались: було важливо з першої до останньої секунди не програти боротьбу. А далі – гра покаже, тому що команди зараз ще не відшліфовані, не відіграні. Це саме середнє, з чого ми почали відштовхуватися. Хлопцям дякую, що вони послухали, що вони прислухаються і вчаться до того, що їх просять. Якщо так буде і надалі, то вони просто будуть молодці».


Ігор Москвичов, головний тренер ФК «Продексім» (Херсон): «Нічого страшного у цій поразці немає. Торік ми чемпіонат також почали з програшу. Тому, треба зробити висновки з тих помилок, які ми зробили, і йти далі. В принципі, ми цієї гри від «Сокола» очікували. Вони зіграли, в принципі, у примітивний футзал. Якщо ви бачили – відкат воротарю і просто навіс на голову в 6-метрову зону. Ця тактика принесла їм успіх. Я їх вітаю. Вони зіграли просто, але надійно. У нас, як на мене, сьогодні кульгала реалізація. Були гольові моменти, які ми не вирішили на свою користь. Після першого пропущенного м’яча наша команда, скажу чесно, втратила впевненість. Чому? Ми про це розмовляли, працювали над тим, що треба робити, коли пропустили м’яч. Але наші футзалісти сааме у цій грі не були готові до цього».

Нагадаємо, Херсонці поступилися в своєму першому матчі сезону.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

,

Сьогодні святкує свій День Народження людина, без якої не було б нашої команди, — Дмитро Бербенцев

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце»

Меню