Символічна збірна восьмого туру Екстра-ліги

Матчі восьмого туру подарували глядачам море емоцій, тому і голосування за кращих з кращих цього тижня було дуже напруженим, деякі футболісти набирали рівну кількість голосів і доводилось проводити додаткове опитування.

Голкіперами туру стали Богдан Тимощук та Дмитро Холоша. У стража воріт «Спортлідера+» у матчі проти «Кардиналу-Рівне» було порівняно небагато роботи, але у випадках, коли ніхто, крім голкіпера, не міг допомогти, Богдан свою команду виручав. А от Дмитро Холоша провів у матчі з «Енергією» лише один тайм, але і цього тайму вистачило, щоб допомогти своєму колективу переграти «енергетиків».

У першій четвірці цього туру герой матчу у Кривому Розі Максим Мануйленко, один з авторів перемоги над «Кардиналом» Руслан Шеремета, автор переможного голу у ворота суперника на 40 хвилині Віталій Скорий та завжди націлений на ворота опонентів Дмитро Сорокін. Також в нашій збірній «без одного рикошету» автор дублю у ворота «Локомотиву» Орест Боргун, представник Хмельницького Олександр Педяш, «автор несподіваних штрафних ударів» Сергій Журба та вкотре добре проявивший себе Богдан Новак.

Головним тренером збірної обрано Ігоря Москвичова – під його керівництвом команда змогла завдати другої поразки «Енергії», а енергетика тренера передалась його підопічним, що дозволило вирвати перемогу на останніх секундах.

Голкіпери: Богдан Тимощук (3), Дмитро Холоша (3)

Перша четвірка: Максим Мануйленко (2), Дмитро Сорокін (2), Віталій Скорий (1), Руслан Шеремета (2)

Друга четвірка: Олександр Педяш (2), Орест Боргун (1), Сергій Журба (3), Богдан Новак (3)

Головний тренер: Ігор Москвичов (1)

П.С. цікава ситуація видалась у тренерському колективі. Протягом восьми турів жоден тренер не потрапляв до нашої збірної двічі! І кожного разу у збірної був новий наставник…

Прес-служба АФУ

Сьогодні святкує свій День Народження людина, без якої не було б нашої команди, — Дмитро Бербенцев

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце»

Меню