Символічна збірна п’ятого туру Екстра-ліги

Пара голкіперів цього тижня представляє Рівне та Херсон. Страж воріт рівненського «Кардиналу» Іван Гурко провів феноменальний матч, і саме його заслуга в тому, що «Енергія» довгий час була у ролі наздоганяючих. 25 сейвів за гру – це лише кількісний показник дій Івана, але краще усього характеризує ці дії відеоогляд, який ми рекомендуємо подивитись повністю!

У той же час Кирило Ципун, який нещодавно (через затримку трансферних листів) приєднався до «Продексіму», допоміг своїй команді «у суху» переграти «Спортлідер+». І це при тому, що хмельничани на сьогодні є найбільш результативною командою чемпіонату, а Кирило ще й гольову передачу встиг віддати!

Серед польових гравців викликаємо до збірної капітана «Продексіму» Дмитра Бербенцева, який запустив переможну хвилю своєї команди, що захлиснула «Спортлідер+», Ігоря Корсуна з його дублем у ворота «Титан-Зорі», Максима Павленказ аналогічним показником у львівському протистоянні та Євгена Рогачова, який крім забитого голу вів гру своєї команди за відсутності кількох ключових для «залізничників» виконавців.

На роль головного тренера нашими журналістами обрано Івана Скіцка. Наставник «Урагану» зміг правильно налаштувати свою команду на гру у гостьовому матчі, що дозволило завоювати перші три очки у чемпіонаті.

Голкіпери: Кирило Ципун (Продексім), Іван Гурко (Кардинал-Рівне)

Перша четвірка: Дмитро Бербенцев (Продексім), Євген Рогачов (Локомотив), Ігор Корсун (Ураган), Максим Павленко (Енергія)

Друга четвірка: Павло Пічкуров (Титан-Зоря), Михайло Грицина (Енергія), Євген Валенко (Локомотив), В’ячеслав Чуднов (Продексім)

Головний тренер: Іван Скіцко (Ураган)

Прес-служба АФУ

, , , , , ,

Сьогодні президент МФК «Продексім» Ігор Вікторович святкує свій День Народження

Друзі, зі Світлим святом Великодня!

Меню