Роман Ковальчик: Я думаю, що це дуже хороший урок для моїх хлопців

Післяматчевий коментар головного тренера СК «Сокіл» (Хмельницький) Романа Ковальчик.

– Перш за все, хотів би привітати свою команду за те, що вони достойно виступили в першому етапі плей-офф. Знову ж таки, привітати вашу команду з перемогою. Молодці! Вітаю вас! Нам десь трошки не вистачило психологічної рівноваги. Ми на це і розраховували і чекали цього, так що ніякої трагедії не сталося. Все нормально. По сьогоднішній грі була однакова кількість моментів в обох команд. Десь трохи більше доля схилилася на вашу сторону. Так само і вчора було при 6-метрових ударах. Не вистачає нам рівноваги, але нічого. Будемо старатися, будемо працювати далі. Знаємо, легко нікому не буде, але ми рухаємося правильною дорогою. Я думаю, що це дуже хороший урок для моїх хлопців. Тут (на матчах в Херсоні – ред.) вони зачепили те, що їм бракує на даному етапі, а все інше вони мають. Дуже гарно і файно грають, все виконують. Так що будемо рухатися вперед. Вам («Продексіму» – ред.) успіхів!

Нагадаємо, з рахунком 1:3 «Сокіл» поступився у другому матчі «Продексіму», а, отже, вихованці Ігоря Москвичова продовжать боротьбу в півфіналі.

Пресс-служба ФК «Продэксим»

Сьогодні святкує свій День Народження людина, без якої не було б нашої команди, — Дмитро Бербенцев

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце»

Меню