Роман Ковальчик: «Гравці зробили все до навпаки»

Головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик прокоментував поразку своєї команди в Херсоні від «Продексіму» (0:8)

— Якщо зразу сказати по грі, наші гравці зробили все те, що ми говорили на тактичних заняттях и на тренуваннях, все до навпаки. Тому ми так і зіграли.

— Майже половина мячів була пропущена після стандартів. Впевнений, що ви готували команду до стандартів, але…
— Все зробили до навпаки. Я запитую у гравців, чому так, вони не знають причину і не розуміють, чому так. Вони ще напевне занадто не награні, і вони не розуміють жорсткої тактичної установки на гру і роблять такі помилки. У них ще трошки дитинство в одному місті літає, і через це ми пропустили такі голи. Плюс молоді гравці Черниш та Пєрвєєв зі своїми гравцями просто недопрацювали. В 17 років пропускати гравців, не доганяти – це їх індивідуальна помилка. Це все вказувалось, показувалось. Вони до того дійдуть, тільки час потрібний.

— Фактично після цієї поразки команда втратила всі шанси на першу шістку. Які завдання будете ставити на останні дві гри?
— Звісно, що будемо старатися виграти. Ми розглядали і такі варіанти на початку сезону, тому що в нас на 70 відсотків омолодилась команда. Ми знали, що це не так просто, і гравці десь цього не розуміли. Ті гравці, які мали стати головними, також цього не розуміли, і в процесі цього року воно так ставалося, що ми старалися вкладати їм в голову, щоб вони більше таких помилок не робили. Але бачите, що ми ще багато помиляємося. Ну на все свій час.

Прес-служба МФК «Продексім»

, , ,

Сьогодні святкує свій День Народження людина, без якої не було б нашої команди, — Дмитро Бербенцев

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце»

Меню