«Продексім» (Херсон) – «ЛТК-ІнБев-НПУ». Слово тренерів

Перед поєдинками другого туру чемпіонату України серед команд Екстра-ліги ми вирішили спитати у головних тренерів клубів, які настрої панують у них перед черговими поєдинками. У поле нашого зору потрапили тренери «Продексіма» та «ЛТК-ІнБев-НПУ» Ігор Москвичов та Валерій Туркін.

Ігор Москвичов, головний тренер МФК «Продексім» (Херсон):

— Ми готуємось до цієї гри як до звичайної календарної. Хлопці проаналізували свою гру проти «Сокола» та хочуть довести, що на поразку ми точно не заслуговували.

— В’ячеслав Чуднов сказав, що за стилем гри «ЛТК-ІнБев-НПУ» нагадує «Сокіл». Що Ви можете сказати про це?
— Я не бачу в цьому нічого дивного, адже ще нещодавно «телефоністів» тренував нинішній наставник «Сокола» Роман Ковальчик. Тому, команди і грають у схожому стилі. Ми знаємо, як грати проти «ЛТК-ІнБев-НПУ».

— Чи всі здорові у команді?
— Є деякі кадрові проблеми, але незважаючи на це, ми підходимо до гри у повній бойовій готовності.

— Минулого сезону «Продексім» можна було називати «домашньою» командою, оскільки херсонці здобували багато очок саме вдома. Чи триватиме така тенденція у цьому сезоні?
— У минулому сезоні нас розглядали як дебютантів, тому не всі ставилися до нас серйозно. Тепер ми вже команда з досвідом, і ми хочемо перемагати як вдома, так і на виїзді.

— Наскільки важливо для «Продексіма» здобути перемогу перед місячною перервою у чемпіонаті?
— Дуже важливо, тому що якщо ми програємо, то до початку жовтня будемо з нулем у графі «Очки», і це буде тиснути на хлопців психологічно. Тому, важливо перед перервою, пов’язаною з чемпіонатом світу, здобути три очки, а після поновлення чемпіонату – одразу взяти потрібний темп.

Валерій Туркін, головний тренер ФК «ЛТК-ІнБев-НПУ»:

— Команда до першої офіційної гри готувалась у звичному режимі. Настрій у колективі чудовий, і всі сповнені бажання вийти на паркет та перемогти «Продексім». Ми бачили приклад «Сокола», тому знаємо, за рахунок чого можна обіграти херсонців.

— Ваша команда не грала у першому турі, оскільки поєдинок проти «ХІТа» перенесли на 1 жовтня. Які у цьому є плюси та мінуси?
— Мінус є у тому, що хотілося вже минулої суботи вийти у першій офіційній грі чемпіонату, бо хлопці скучили за футзалом. Але з іншого боку – в нас був зайвий тиждень для того, щоб ретельніше підготуватися до гри з «Продексімом».

— Минулої суботи Ваші підопічні програли житомирському «Атлету» у фіналі «Кубку Незалежності». Чи відійшли гравці від тієї поразки?
— Та поразка нас згуртувала. Ми розібрали ту гру і зрозуміли наші помилки, які тепер, сподіваюсь, повторювати не будемо.

— Ми всі пам’ятаємо драматичну чвертьфінальну серію плей-офф проти «Продексіма». Чи є у команди бажання взятии реванш за ту поразку?
— Ті поєдинки вже стали історією, а ми готуємось до нового матчу. Ніякої жаги реваншу немає. Але ми налаштовуємось на те, щоб вивезти з Херсона три очки.

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

При підготовці інтерв’ю використані матеріали офіційного сайту МФК «Продексім»

Фото Ігоря Супкарьова

Сьогодні в Україні відзначається День батька

Сьогодні свій День Народження святкує капітан МФК «Продексім» Ігор Корсун

Меню