Президент України Володимир Зеленський нагородив херсонського міського голову Ігоря Колихаєва Орденом Мужності, а Херсону надав статус Міста-героя

Президент України Володимир Зеленський нагородив херсонського міського голову Ігоря Колихаєва Орденом Мужності, а Херсону надав статус Міста-героя.

З самого вторгнення РФ на територію нашої країни та власне на територію Херсона  мер нашого міста та президент МФК «Продексім» Ігор Колихаєв робив і робить усе можливе задля забезпечення життєдіяльності Херсона. Попри усі складнощі ситуації у державі та місті, зокрема, Ігор Вікторович разом із своїми помічниками усіляко підтримує функціонування комунальних служб, надання своєчасної допомоги тим, хто постраждав внаслідок окупації міста, намагається налагодити постачання продуктів харчування. З кожним днем ми бачимо на вулицях усе більше громадського транспорту, більше людей, відкритих магазинів та аптек. Усе це результат безсонних ночей, важкої праці 24/7 голови нашого міста та його команди.

Щоранку херсонці прокидаються, відкривають Фейсбук, знаючи, що там вже є коротеньке звернення Ігоря Вікторовича до жителів міста: «Херсон — це Україна, прапори в місті — українські». Міський голова щодня звітує про виконану роботу, новини та мотивує херсонців не занепадати духом, а навпаки, об‘єднуватися, допомагати один одному, не бути байдужими, а головне — залишатися людьми та піклуватися, хто як може, про наше місто, адже НАМ ТУТ ЖИТИ!

,

Сьогодні президент МФК «Продексім» Ігор Вікторович святкує свій День Народження

Друзі, зі Світлим святом Великодня!

Меню