Ураган — Продексім: Післяматчева прес-конференція тренерів

Ігор МОСКВИЧОВ, головний тренер «Продексіму»:

Найперше, хочу привітати команду «Ураган» з перемогою, відразу скажу, що вона цілком заслужена. По ходу гри було видно, що іванофранківці більше горіли на майданчику, і грали з більшою самовіддачею. Помітно було, що вся команда була заряджена тільки на виграшний підсумок. Напевно, нам цього не вистачило, й ми не проявили максимум концентрації.

Перед матчем були у нас свої проблеми стосовно другої «четвірки». І в принципі того, чого я найбільше побоювався перед грою, те і сталося. Другий квартет сьогодні повністю випав, можливо через це ми і зазнали поразки. Загалом було два рівних тайми, але «Ураган» реалізував свої моменти, а «Продексім» — ні.

Іван СКІЦКО, головний тренер «Урагану»:

На разі мене переповнюють позитивні емоції… Хочу подякувати хлопцям, що максимально виконали тренерську установку, ми обіграли справді дуже сильного суперника, команду, яка посідає третє місце в турнірній таблиці. Хочеться привітати Івано-Франківськ, всіх наших вболівальників з домашньою перемогою.

Провели два рівних тайми, і добре розуміли, якщо «підсядемо», то суперник обов’язково цим скористається. Наше головне завдання було – не «сісти» нижче центра поля та не дати сильним індивідуальним гравцям, як Ланко, Тіаго, Чуднов, Волянюк, продемонструвати всю свою міць. Тож виграли ми закономірно, моментів теж створили достатньо.

Хочу відзначити Віталія Бірова, який виручив в дуже непростих ситуаціях. Тішить, що мало пропустили. Сьогодні гравці були справді «заряджені», видно було, що на полі єдина команда, яка стоїть один за одного. Ми дуже раді, і для нас ці три очки надзвичайно важливі у всіх аспектах. Ми ще не забронювали місця в плей-офф, як інші команди, тому права на помилку на домашньому паркеті просто не мали. Легше нам буде готуватися до наступного поєдинку із «Титан-Зорею» й психологічно.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК «Ураган»

, ,

Сьогодні святкує свій День Народження людина, без якої не було б нашої команди, — Дмитро Бербенцев

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце»

Меню