Максим Павленко: «Забракло емоцій, забракло сил»

Головний тренер івано-франківського «Урагану» Максим Павленко про поразку своєї команди в Херсоні від «Продексіму» (3:5)

— Сьогодні була цікава гра гідних суперників. На жаль для вашої команди «Ураган» поступився. Які у вас враження від сьогоднішньої гри?
— Сьогоднішній матч закономірно завершився перемогою «Продексіма». На жаль для нас ми не зуміли нав’язати ту боротьбу, до якої готувалися. Дуже потужно зіграли сьогодні стовби «Продексіму», через яких і будувалися атаки. Десь забракло нам досвіду таких напружених матчів, і все ж таки наші гравці провели досить тривалий сезон на високому рівні. Забракло емоцій, забракло сил, хоча готувалися до цього матчу з максимальною самовіддачею. Переможець тільки один, це – «Продексім», ми його вітаємо, будемо за нього вболівати в Кубку УЄФА і очікувати на зустріч в Суперкубку.

— Якби можна було відмотати трошки назад, чи не запізно ви пішли з п’ятим? Дуже вдало ваша команда відіграла сьогодні з п’ятим.
— Специфіка майданчика настільки важкою є, всі бачили, що для обох команд були несприятливі умови для гри вп’ятьох. Ми забили два м’ячі, коли «Продексім» ще не встиг зорганізуватися певним чином. Потрібна передача, щоб вона швидко рухалась, на жаль покриття цього майданчика нам це не дозволило, і ми переходили вже на індивідуальні дії при розіграші «5 на 4». Двічі нам це вдалося, але нажаль більше – ні. Очікуємо заключний тур, матч з «Енергією». Ми хочемо виграти цей матч, щоб гідно провести сезон.

— Порівнюючи з попереднім сезоном, коли ви ледь зачепилися за плей-офф, загалом сезон можна вважати вдалим? Кубок ліги, Кубок України, медалі… Команда стала потужнішою.
— Це буде вирішувати керівництво після підведення підсумків. Звісно, є позитивні моменти, але не вирішене головне завдання – ми хотіли виграти чемпіонат.

— Останнє питання. Де команда втратила, коли вона програла – сьогодні чи в деяких попередніх матчах?
— Безумовно, сьогодні. В попередніх матчах десь доля удачі з нами була, фортуна була, що ми до останнього туру трималися і хотіли, щоб все залежало тільки від нас. Але сьогоднішній матч на жаль не за нами, відверто кажучи, не впоралися ми з тим тиском, який був з перших секунд. Добре діяв воротар, але його сили так саме не безмежні. Херсон мабуть що більше хотів, тому й такий результат.

Прес-служба МФК «Продексім»

, , ,

Сьогодні президент МФК «Продексім» Ігор Вікторович святкує свій День Народження

Друзі, зі Світлим святом Великодня!

Меню