Головний тренер івано-франківського «Урагану» Максим Павленко дав свою оцінку подіям матчу 22-го туру, в якому його команда поступилась херсонському «Продексіму» (1:2)

— Насамперед не вдалося досягнути результату. Ми розуміли, що це їде команда «Продексім», яка майже рік не вигравала в «Урагану» і докладе всіх зусиль, щоб виграти. Сьогодні вони це зробили. Нам сьогодні на жаль не вдалося зіграти в оптимальному складі. Напередодні гри отримав пошкодження Микола Микитюк, а підчас матчу Андрій Федюк отримав пошкодження. Ступінь серйозності цієї травми скажуть лікарі.

Підчас матчу не вдалося нам перебудувати дві четвірки, не зважаючи на те, що Микита Сторожук добре ввійшов в гру. Все ж таки зрівняли рахунок, зуміли повернутися до матчу. Багато чого втратили в першому таймі, багато суперник створив біля наших воріт, тому результат першого тайму абсолютно закономірний. В другому реалізували на один момент більше, і другий тайм був більш нічийний. Значно краще почали, зрівняли рахунок. В кінці не вистачило, щоб перевести матч внічию, хоча моменти були. Не так багато, але були.

В нас є час, все ще для нас тільки починається, нічого не втрачено. Ми розуміємо, що втратили перемогу, але не втратили віру в команду, віру в себе. Нас очікують непрості поєдинки, будемо до них готуватись не менш серйозно, ніж до цього. Переформатуємо трошки четвірки, і далі будемо намагатися боротися за нагороди, вигравати в кожному матчі, і тільки з таким дивитися вперед.