Максим Павленко: «Нам пощастило, що в першому таймі пропустили тільки двічі»

Головний тренер івано-франківського «Урагану» Максим Павленко відповів на питання щодо підсумку матчу своєї команди проти «Продексіма».

— Перший тайм ми програли майже на 100 відсотків. Настрій на боротьбу був божевільний у «Продексіма», тому нам пощастило, що ми пропустили тільки двічі. В першому таймі не вдавалось взагалі ніякого супротиву, була повна перевага суперника. В перерві поговорили про те, що яким би рахунок на табло не залишився, ми повинні вийти, показати дійсно свою міць, що ми недарма знаходимось на тому місці, на якому ми зараз є. І зробити все, щоб після матчу ми сказали, що все залежало тільки від нас, а не від команди суперника. І не дай Боже від суддів. Тому вийшли, зуміли реалізувати створені нами моменти, перетерпіти в захисті, тому що все ж таки багато було моментів біля наших воріт, вдало зіграв воротар. І довели матч до перемоги.

— Навряд чи були питання до Кардаша після двох м’ячів, але ви вирішили його змінити.
— Насамперед це, у Володі була жовта картка на початку другого тайму. А тактика на другий тайм у нас була – високий пресинг, зі стовпом захисник мав грати на випередження, і всі передачі, які йдуть за спину, це дії воротаря. Маючи жовту картку, ми ризикували з тим, що це завжди на межі картки. Тому заміна була зумовлена саме цим. А провини Володі в пропущених м’ячах немає. Ми пропускаємо – помиляються всі. Заміна була саме через жовту картку.

Сьогодні – День енергетика, тому ми хотіли створити свято для нашого головного спонсора – це ПАТ «Прикарпаттяобленерго», який вкладає не тільки фінанси, а вкладає душу і серце, вірить завжди в команду. Хотіли створити їм свято, це нам вдалося, тому в наступному році будемо так само намагатися кожен матч проводити, до останнього битися, підтримувати високий рівень футзалу Івано-Франківська, здобувати перемоги і тішити гарною грою вболівальників.

Прес-служба МФК «Продексім»

, , ,

Сьогодні президент МФК «Продексім» Ігор Вікторович святкує свій День Народження

Друзі, зі Світлим святом Великодня!

Меню