Кирило Ципун вдруге потрапив до символічної збірної Х туру Екстра-ліги

Прес-служба АФУ продовжує слідкувати за кращими гравцями кожного з турів Екстра-ліги, щоб у підсумку сформувати символічну збірну усього чемпіонату.

Дует голкіперів символічної збірної одинадцятого туру складають Володимир Кардаш з «Енергії» та Кирило Ципун з «Продексіму». Щодо останнього, то вини у жодному з голів Кирила немає, і якби не майстерність Ципуна, усі питання стосовно переможця «Локомотив» зняв би ще в першому таймі. Ну а Кардаш провів блискучий матч, впевнена гра на початку поєдинку дозволила його партнерам почуватись в атакуючих діях більш впевнено.

Відкриває список гравців першої четвірки енергетик Тарас Кузь зі своїм дублем у ворота «Титан-Зорі». Михайло Зварич на свій День народження зробив собі і команді чудовий подарунок, буквально вирвавши своїми влучними ударами нічию у Хмельницькому. Микита Шпигар «завдяки» травмі Дмитра Сорокіна з’явився у складі першої четвірки, і видав фантастичний матч, оформивши «без рикошету Чуднова» дубль. Останнім гравцем першої четвірки став автор переможного голу «Кардинала» Володимир Кручок.

За активну допомогу партнерам у другу четвірку потрапляють Сергій Журба (Локомотив, 2 гольові передачі) та Мар’ян Маринюк (2 гольові передачі і гол). Однією гольовою передачею та голом порадував нас і Віталій Кисельов (щоправда, засмутив вилученням…). Андрій Кіданов вкотре долучився до перемоги своєї нової команди, відкривши рахунок у матчі.

Головним тренером наша прес-служба обрала Івана Скіцка. Завдяки його вдалим рішенням «Ураган» зміг повернутись у гру і вирвати нічию.

Голкіпери: Володимир Кардаш (1), Кирило Ципун (2)

Перша четвірка: Тарас Кузь (2), Микита Шпигар (1), Володимир Кручок (1), Михайло Зварич (2)

Друга четвірка: Мар’ян Маринюк (1), Сергій Журба (4), Віталій Кисельов (1), Андрій Кіданов (1)

Головний тренер: Іван Скіцко (2)

Прес-служба АФУ

Сьогодні святкує свій День Народження людина, без якої не було б нашої команди, — Дмитро Бербенцев

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце»

Меню