Кардинал-Ровно – Продэксим: Послематчевые комментарии тренеров

Главный тренер ФК «Продэксим» Игорь Москвичев

– Хочу поздравить свою команду с тяжелой победой. Дорога в Ровно тоже была очень тяжелой. Спасибо ребятам за то, что с честью прошли это испытание. Потому что сегодня мы не играли, а мучились. Матч перенесли на один день раньше, нам пришлось по-новому планировать поездку. А сейчас, перед новогодними праздниками, это не так просто. Эти все моменты, которые сегодня создал «Кардинал», эти выходы один на один с нашим вратарем – это последствия усталости.

Кроме того, должен сказать, что в Ровно всегда непросто играть. Здесь особая аура. Болельщики всегда поддерживают свою команду.

И, конечно, должен  отметить Михаила Волянюка, который очень много сделал сегодня для победы. Он пока не в лучшей форме, не вполне еще восстановился после повреждения, но постоянно бил по воротам, цеплялся за все мячи. Нам хотелось бы создавать больше моментов, но и играли мы сегодня против очень сильного соперника.

Почему сегодня не сыграл Калуков? Он травмирован?

– Нет, это было мое тренерское решение. Где-то я почувствовал, что Михаил Волянюк будет более мотивирован. А они, можно сказать, конкурируют за одну позицию на площадке. Мы, таким образом, пытаемся проводить определенную ротацию.

Головний тренер МФК «Кардинал-Рівне» Сергій Піддубний

– Гра була приблизно рівною: і за створеними моментами, і за змістом. Виконавська майстерність гравців команди суперника – дещо вища і це вплинуло на результат. Ми припустилися двох помилок. У першому епізоді наш гравець послизнувся і дозволив забити супернику. У другому – теж помилилися у грі в обороні. Наш гравець не мав кидатися на суперника, а десь намагатися вибити м’яча, пласуватися. Натомість, наш гравець пішов вперед, залишив за спиною суперника, який забив гол. Ми схожий м’яч вже пропускали в матчі проти «Енергії»…

Натомість, не зуміли знову реалізувати власні нагоди. В Басича – два моменти, в Фаренюка, Кручка… Басичу викотили м’яч на шість метрів. Це пенальті, пробий повз воротаря і гра повернулася б зовсім по-іншому. Замість того, ми пропустили і вийшло, що «Продексім» отримав перевагу. Вони вже були попереду в рахунку і могли від цього відштовхуватися.

Програли. Це неприємно, але сама гра була більш змістовною, ніж та, яку ми виграли минулого тижня в «ЛТК-Інбев-НПУ».

Юрія Свинарчука змінили через травму?

– Юра Свинарчук пропустив двічі і я змінив його, щоб психологічно він не «посипався». Дурбан непогано увійшов у гру. Але над введенням м’яча у гру треба працювати. На тренуваннях ніби все вдається, а у грі – проблеми.

Чи буде у команди відпустка упродовж новорічних свят?

– Зараз може й буде невелика пауза, днів п’ять. А потім продовжуємо тренування. Не можна втрачати час.

По материалам пресс-службы МФК «Кардинал-Ровно»

Сьогодні святкує свій День Народження людина, без якої не було б нашої команди, — Дмитро Бербенцев

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце»

Меню