Ігор Москвичов: «У протистоянні з «Локомотивом» для нас буде важливим результат»

Напередодні старту півфінальної серії плей-офф Екстра-ліги «Продексім» — «Локомотив» головний тренер херсонської команди Ігор Москвичов розповів про підготовку та очікування перед зустрічами з харків’янами.

Вже сьогодні «Продексім» зіграє перший матч 1/2 фіналу Екстра-ліги з «Локомотивом», який команда Ігоря Москвичова на професіональному рівні поки не перемагала.

— Що зараз важливіше для «Продексіма» — ігрова або психологічна готовність?
— У даному протистоянні з «Локомотивом» для нас в першу чергу важливий результат. Ми хочемо успішно зіграти і домогтися поставленої задачі — зараз це важливіше, ніж красива гра чи інші моменти. Так, можливо, вболівальники і глядачі від цього щось втратять, але зараз результат важливіше.

— За час гри в Екстра-лізі «Продексім» жодного разу не вигравав у Локомотива. Цей факт не тяжіє над вашою командою?
— Ні, абсолютно. У даній ситуації в деякій мірі ми навіть раді цьому. Раніше у нас був подібний випадок з серією пенальті: кілька матчів поспіль у різних турнірах ми не могли перемогти в серії післяматчевих ударів, і лише в поєдинку чвертьфіналу з «Соколом» вирвали перемогу по пенальті. І разом з цим переграли «Сокіл» і пройшли далі.

Також і тут, після серії невдач ми вперше можемо перемогти «Локомотив», і налаштовуємося тільки на це. Ми готуємося і здобути першу перемогу над харків’янами, і виграти саму серію — психологічно наш колектив до цього готовий повноцінно. А гра вже покаже, як воно буде.

— Що буде важливим у самій грі?
— Хто скористається помилками суперника, правильно обере тактику і розумно розподіляє сили на всі матчі, той і переможе в серії. Тут багато дрібниць і нюансів, які не можна не брати до уваги.

— Який досвід попередніх зустрічей з «Локомотивом» корисний для «Продексіма»?
— Уважно проаналізувавши минулі матчі, я виніс для себе кілька корисних речей і побачив ряд помилок, які ми робили раніше. В першу чергу, нам треба врахувати, як багато ми пропускали від харків’ян і як мало їм забивали. Так, була і перша гра 1:7, однак, по суті, її не варто брати до уваги (адже це був пробний захід). Але дуже суттєва різниця забитих-пропущених — великий мінус для нас. І зараз ми вже досконально розібрали суперника, і знаємо, як грати проти цієї команди. Тепер ми змінимо нашу гру, щоб спробувати зіграти краще.

— У зв’язку з цим можливі зміни в четвірках?
— Ні, склад порушувати не будемо. Зробимо наголос на тактичні моменти, можливо, десь більше закриємося, через що гра втратить у видовищності. Але, як я вже говорив, в даному випадку для нас на першому місці стоїть результат.

— Чи вдалося підготуватися до матчів півфіналу у всіх напрямках?
— Більше «ні», ніж «так». Останнім часом нас переслідувала низка проблем зі складом, через що фактично не було нормального тренувального процесу. В деякі періоди в команді працювало 8 чоловік… Тому виникали різні нюанси. Але нам нема чого скаржитися — такі ж проблеми були і у «Локомотива». Зараз же головне, що ті люди, які працювали в цей час, багато в чому підтягнулися, і команда дійсно стала сильнішою.

— До матчів півфінальної серії «Продексім» підходить в оптимальному кадровому стані?
— На жаль, дві людини випадають зі складу — це Андрій Чуднов та Дмитро Федорчеко. У Чуднова надрив м’яза, і поки ми не знаємо, чи буде він грати в перших матчах. Ну, а Федорченко досі заліковує стару травму хрестоподібних зв’язок.

Але перед матчем мене більше турбувало не це або ігрова підготовка, а загальна підготовка до поєдинків. Адже під питанням було проведення матчів і приймання «Локомотива». Зокрема, були великі проблеми з ігровим залом. На жаль, ми граємо не у власному залі, і через зайнятість майданчики іншими змаганнями питання з організацією матчу вирішувалися дуже непросто. Ситуація дійшла до того, що до вівторка (25 квітня) ми не знали, чи будемо взагалі грати з «Локомотивом» обидва матчі. Але пізніше складність полягала в проведенні другого поєдинку в неділю…

Так, це дуже неприємні моменти, і такі питання треба вирішувати заздалегідь. Можливо, ми ще не такий великий клуб, щоб легко і просто розбиратися з подібними проблемами. Втім, тут і не все залежало від нас. Звичайно, це наші труднощі, але все-таки було прикро бачити звинувачення на нашу адресу, мовляв, ми не змогли або зробили не так… Але трапляються і такі моменти в житті. Добре, що наш президент зумів вирішити це дуже важке питання, щоб матч відбувся за графіком і команда змогла поборотися за фінал Екстра-ліги.

За матеріалами сайту Sport Arena

Сьогодні президент МФК «Продексім» Ігор Вікторович святкує свій День Народження

Друзі, зі Світлим святом Великодня!

Меню