Дмитро Холоша у символічній збірній першого кола Екстра-ліги

Щотижня прес-служба АФУ визначала кращих гравців кожного туру Екстра-ліги. Настав час проаналізувати кількість потраплянь у рейтинг кожного гравця та визначити символічну збірну за перше коло змагань.

При формуванні збірної редакція АФУ зіткнулась з проблемою: по три та більше «потраплянь» до збірної набрали шість гравців, але для повноцінної збірної необхідно вісім гравців! Тому двох футзалістів довелось «добирати» шляхом голосування серед тих, хто отримав по два «потрапляння».

А от серед голкіперів проблем не було – Богдан Тимощук зі «Спортлідера+» чотири рази був номінований на звання кращого стража воріт туру, у Дмитра Холоші з «Продексіму» три феєричні матчі.

Переходимо до першої четвірки. Лідером серед її представників з п’ятьма «номінаціями» став представник львівської «Енергії» Михайло Грицина. Не дарма цей виконавець дебютував і у реальній (а не у віртуальній, як наша) збірній у матчах проти Словенії та має усі шанси поїхати на відбір до Угорщини – серед наших збірників Михайло також лідирує. По чотири «потрапляння» до збірної отримали два гравці, які своєю грою на початку сезону змусили говорити про себе, як про лідерів команди —Павло Пічкуров з «Титан-Зорі» та Богдан Новак з рівненського «Кардиналу-Рівне». Останній представник першої четвірки був обраний голосуванням серед трьох кандидатів з трьома «потрапляннями», у якому переміг Денис Овсянніков з «Локомотиву». На думку журналістів, Денис провів перше коло більш якісно, ніж його колега по команді Сергій Журба та представник Хмельницького футзалу Дмитро Калуков. Останні два гравці посіли місце у другій четвірці.

Замикати список польових гравців мали гравці з двома «потрапляннями» до символічної збірної. Вибір був великим, але перевагу журналісти АФУ віддали Віталію Дзюбі з «ЛТК-ІнБев-НПУ» та Олександру Педяшу зі «Спортлідера+». Ці два гравці наразі ведуть команди за собою: успіхи в останніх турах «телефоністів» тісно пов’язані з чудовою грою Дзюби, а Педяш під час дискваліфікації Калукова взяв на себе тягар відповідальності за гру, і саме четвірка Олександра виглядала на полі впевнено і результативно.

З тренерами теж цікаво вийшло – усі дев’ять наставників мають по одному «потраплянню», і знову нашій редакції довелось голосувати. Два наставники набрали однакову кількість голосів, і ми вирішили знову (як і у ситуації в одному з турів) довірити збірну двом тренерам – Валерію Туркіну та Максиму Павленку. Мав хороші шанси на «роботу» у збірній і Ігор Москвичов, але очна зустріч з Туркіним усе вирішила на користь останнього.

Голкіпери: Богдан Тимощук (4), Дмитро Холоша (3)

Перша четвірка: Михайло Грицина (5), Павло Пічкуров (4), Богдан Новак (4), Денис Овсянніков (3)

Друга четвірка: Сергій Журба (3), Дмитро Калуков (3), Віталій Дзюба (2), Олександр Педяш (2)

Тренери: Валерій Туркін (1), Максим Павленко (1)

Прес-служба АФУ

Сьогодні святкує свій День Народження людина, без якої не було б нашої команди, — Дмитро Бербенцев

Головний голкіпер херсонського «Продексіма» та збірної України з футзалу залишив «мельників» та перейшов до клубу-чемпіону Польщі «Глівіце»

Меню