Андрій Будін та Михайло Волянюк потрапляють до складу символічної збірної ХІ туру Екстра-ліги

Прес-служба АФУ шляхом голосування продовжує визначати кращих гравців кожного з турів Екстра-ліги. На черзі – одинадцятий тур.

Дует голкіперів цього туру представляє одразу чотири міста! Микола Дурбан з «Привату» своєю блискучою грою заслужив найкращих слів від вболівальників, саме завдяки йому «Ураган» так і не зміг забити жодного голу у першому таймі. Та й два голи у таймі другому, забиті за допомогою рикошетів, не зменшують заслуг Дурбана. Чудовий матч провів і представник «ЛТК-ІнБев-НПУ» Михайло Соколовський. Як не намагались гравці «Титан-Зорі», вразити власні ворота Михайло «дозволив» лише власному капітанові…

У першій четвірці цього туру опинились Михайло Волянюк з «Продексіму», герой матчу у Покровському Роман Цапов, Ярослав Лебідь, який і сам забив, і партнерові асистував, та Мар’ян Маринюк з аналогічним показником у львівському протистоянні.

Серед трьох кандидатів на посаду головного тренера нашої збірної журналісти обрали Валерія Туркіна. Його команда зуміла завдати поразки міцній «Титан-Зорі» на її ж майданчику, що вдається далеко не кожному колективу. Та й взагалі «ЛТК-ІнБев-НПУ» зараз демонструють якісну і натхненну гру.

Голкіпери: Микола Дурбан (1), Михайло Соколовський (3)

Перша четвірка: Роман Цапов (1), Михайло Волянюк (2), Ярослав Лебідь (1), Мар’ян Маринюк (2)

Друга четвірка: Дмитро Шамлі (1), Андрій Будін (2), Олександр Басіч (1), Артур Подлюк (1)

Головний тренер: Валерій Туркін (2)

*у дужках вказано кількість потраплянь у рейтинг протягом сезону

Прес-служба АФУ

Сьогодні президент МФК «Продексім» Ігор Вікторович святкує свій День Народження

Друзі, зі Світлим святом Великодня!

Меню